Sanal Marketim

Eternal Bilgisayar Elektrik, Elektronik, Yayıncılık, Reklam-Tanıtım, İthalat-İhracat Tic. Ltd. Şti. (e-fatura mükellefidir)

Mersis numarası: 0381008446900014

Tel : 0 242 244 20 80
Tahılpazarı Mah. 471. Sokak Temizkan-2 İş merkezi. No:5/101 Muratpaşa / Antalya

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi: 09:30 - 17:00

Cumartesi: 10:00 - 13:00


Kargo Saatlerimiz

Hafta içi: 09:30 - 17:00

Cumartesi: 10:00 - 13:00

Müşteri İlişkileri Formu

Bize sormak veya iletmek istediğiniz her konuda yazabilirsiniz. İlgili birim en kısa süre içinde size cevap verecektir.


  • Değiştir.

Eternal Bilgisayar Ltd. Şti. (e-fatura mükellefidir)

Eternal Bilgisayar 1998 yılında teknolojik ürün satışıyla bilişim sektörüne adımını attı ve kısa bir sürede pek çok tanınmış markanın satış noktası oldu. Teknoloji alanındaki hızlı gelişimi ve yenilikleri takip ederek ürün çeşidini arttıran firmamız, kuruluşundan bu yana elde ettiği bilgi ve deneyimleri yeni bir alanda değerlendirmek üzere 2005 yılında “sanalmarketim” ile online satışa başladı.

Neden online satış... Neden sanalmarketim?

Her yenilikte olduğu gibi başlangıçta şüpheyle karşılanan online alışveriş sistemi, zaman geçtikçe hem tüketicilerin hem de sanal mağazaların edindikleri tecrübelerle kurumsal bir yapıya dönüşmekte. İnternetin yaygınlaşmasıyla başlayan, büyük şehirler dışında kalan bölgelerdeki mağazaların azlığı ve her ürünün her yerde bulunamaması gibi olumsuzlukların etkisiyle hız kazanan online alışveriş sistemi, sağladığı diğer avantajlar sayesinde giderek daha geniş bir kesime hitap etmeye başladı. Alışverişe ayrılan zamanı azaltmak, bilgisayar başında otururken hiçbir etkene bağlı kalmadan, ürün hakkında detaylı araştırma yaparak karar vermek; sanal mağazacılığın sağladığı önemli kolaylıklardandır.

Online satışta tüketicinin zihnini bulandıran güven sorunu ise aslında sadece sanal alışverişte değil klasik alışveriş biçiminde de aşılması gereken bir sorundur. Bir işletmeyi ya da mağazayı değerlendirirken; hizmeti hangi ortamda verdiğine değil, nasıl hizmet verdiğine ve deneyimlerine bakarak değerlendirmenin daha yerinde olduğu düşüncesindeyiz. Çünkü iyi ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş, sorumluluk sahibi kuruluşlar, tüketicinin güvenini kazanarak ayakta kalmayı başarmıştır. Biz Eternal Bilgisayar olarak bu güveni kazandığımızı düşünüyor ve referanslarımızla da bunu kanıtlıyoruz. “Sanalmarketim” in de aynı çerçevede ve anlayışta değerlendirileceğini biliyoruz.

İletişim çağının nimetlerinden biri olan internetin bir zorunluluk olduğunu ve doğru ellerde kullanıldığında her alanda başarıya ulaşacağına inanan Sanalmarketim'i tercih etmenizi sağlayacak birkaç not:

1998 yılından beri bilişim sektöründe yer alan, özellikle Ankara’da, güvenilir bir firma olarak tanınan Eternal Bilgisayar’ ın yan kuruluşu olarak hizmet vermesi.

Sektörde kendini kanıtlamış kaliteli, güvenilir markalarla ve bu markaların distribütörlüğünü yapan deneyimli firmalarla çalışması.

Mağazacılık deneyimiyle müşterilerin ne istediğini, hangi ürün ya da markalara ilgilendiğini, hangi ürünleri talep ettiğini gözlemleyerek ürün yelpazesini bu bilgiler doğrultusunda geliştirmesi.

Piyasada rağbet görmüş ya da kampanyalarla duyurusu yapılmış olan ürünlerin bir çoğunu sitesinde bulundurması, sitede olmayan ürünler içinse, önce araştırma yapılması ve kalitesini kanıtlamış bir ürünse temin edilmesi.

Ayıplı-Arızalı ürünlerin değişim ya da onarımının mümkün olduğu kadar kısa sürede yapılması.

Tüm ürünlerde farklı ödeme ve indirim avantajları sunması ve zaman zaman yapılan kampanyalarla da bu avantajları maksimum düzeye çıkarması.

Üzerinde ısrarla durduğumuz kaliteli, güvenilir, markalı ürünlerle ve karşılıklı güven alışverişine dayalı hizmet anlayışıyla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulmasını hedefliyoruz.

Eternal Bilgisayar

Firmamız hakkında gerçek ve tarafsız yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

https://www.akakce.com/magaza/sanalmarketim,1,6.html

https://www.n11.com/magaza/eternal/magaza-yorumlari

https://www.sanalmarketim.com/ZiyaretciDefteri