Zotac NVIDIA GeForce RTX 3060 AMP White Edition ZT-A30600F-10P 12 GB GDDR6 192 Bit
Diğer ZOTAC Ürünleri
Anın Tadına Varın
Gelişmiş Bellek Teknolojisi
GDDR6 bellek teknolojisini benimsemesinin yanı sıra 15000 MHz bellek hızına sahiptir. Böylece işlemlerinizi en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.
Çift Soğutma Sistemi
Uyumlu Tasarım
Üstün Çözünürlüklü Görüntü
Sınırsız Eğlence Fırsatı
  • GPU
    GeForce RTX 3060
  • CUDA cores
    3584
  • Video Memory
    12GB GDDR6
  • Memory Bus
    192-bit
  • Engine Clock
    Boost: 1867 MHz
  • Memory Clock
    15 Gbps
  • PCI Express
    4.0 16x
  • Display Outputs
    3 x DisplayPort 1.4a (up to 7680x4320@60Hz)
    HDMI 2.1* (up to 7680x4320@60Hz)
  • HDCP Support
    2.3
  • Multi Display Capability
    Quad Display
  • Recommended Power Supply
    600W
  • Power Consumption
    170W
  • Power Input
    2 x 8-pin
  • DirectX
    12 Ultimate
  • OpenGL
    4.6
  • Cooling
    IceStorm 2.0
  • Slot Size
    Dual Slot
  • SLI
    Not Supported
  • Supported OS
    Windows 10 64-bit (build 2004 or later)
  • Card Length
    231.9mm x 141.3mm x 41.5mm / 9.1" x 5.6" x 1.6"