Zalman ZM850-EBT 850W Aktif PFC 120mm Fanlı 80+ Plus Gold Modüler PSU
Diğer ZALMAN Ürünleri
Yüksek Kalite Bileşenleri
DC-DC çevirici
Güçlü ve son derece güvenilir DC-DC modülü
Aktif PFC
Dahili Aktif PFC devresi yüksek güç faktörü ve verimliliği sağlar.
Tek Raylı + 12VDC çıkış
Tek Raylı + 12VDC çıkış Tasarım
+ 5VSB Yeşil IC
Meets ErP 2013 Lot6 AB Bekleme Gücü Standartları (ErP: ürün Energy-related)
Sekonder Koruma IC
Aşırı gerilim altında gerilim, kısa devre Koruma Fonksiyonları
Modüler DC Kablo
DC çıkış Modüler Kablo Yönetim
Ekstra Soğutma Sistemi
ÖZELLİKLER
Çıkış Gücü Kablo özellikleri
Elektriksel ve Fiziksel özellikleri
AC Giriş Aralığı Voltaj 100 ~ 240VAC Vout çıkış Yük Değerlendirme kombine
Güç
Sıklık 50Hz ~ 60Hz Varım Imax Ipeak
AC Giriş Akımı 100 ~
240VAC
15A + 3.3V 0,0A 25A   130W 850W
+ 5V 0,0A 25A
PFC Tipi aktif PFC + 12 V 0,0A 70.5A   846W
Power Factor Correction Max% 99 -12V 0,0A 0.3A   3.6W
Yığılma Akım Limiti
(25 ? de @ Cold Start)
115VAC Max 150A + 5VSB 0,0A 4A   15W
230VAC Ortam sıcaklığı
verim Maksimum% 92 @ 230VAC, tipik yük operasyon 0 ~ + 50 ?
DC çıkış Gerilimi
Yönetmeliği
Vout Düzenleme Aralığı At
tam
yükte
Depolama -20 ~ + 70 ° C
+ 3.3VDC ±% 5 3,14 ~ + 3.47V ortam Nem
+ 5 VDC ±% 5 4,75 ~ + 5.25V operasyon % 5 ~% 95 RH
+ 12VDC ±% 5 11,4 ~ + 12.6V Depolama % 5 ~% 95 RH
-12VDC 10 ±% -10,8 ~ -13.0V boyutlar 180 (L) x 150 (W) * 86 (H) mm
+ 5VSB ±% 5 4,75 ~ + 5.25V Ağırlık 3.2kg
DC çıkış Dalgalanma
ve Gürültü
Vout standart Aralığı At
tam
yükte
koruma Fonksiyonlar
+ 3.3VDC 50mV Aşırı Akım Koruma (OCP)
+ 5 VDC 50mV Aşırı Gerilim Koruması (OVP)
+ 12VDC 120mV Under-Gerilim Koruması (UVP)
-12VDC 120mV Kısa cicuit Koruması (SCP)
+ 5VSB 50mV Aşırı Güç Koruması (OPP)