Zalman ZM750-EBT 750W Aktif PFC 120mm Fanlı 80+ Plus Gold Modüler PSU
Diğer ZALMAN Ürünleri
Yüksek Kalite Bileşenleri
DC-DC çevirici
Güçlü ve son derece güvenilir DC-DC modülü
Aktif PFC
Dahili Aktif PFC devresi yüksek güç faktörü ve verimliliği sağlar.
Tek Raylı + 12VDC çıkış
Tek Raylı + 12VDC çıkış Tasarım
+ 5VSB Yeşil IC
Meets ErP 2013 Lot6 AB Bekleme Gücü Standartları (ErP: ürün Energy-related)
Sekonder Koruma IC
Aşırı gerilim altında gerilim, kısa devre Koruma Fonksiyonları
Modüler DC Kablo
DC çıkış Modüler Kablo Yönetim
Ekstra Soğutma Sistemi
öZELLİKLER
çıkış Gücü Kablo özellikleri
Elektriksel ve Fiziksel özellikleri
C Input Range Voltage 100 ~ 240VAC Vout Output Load Rating Combined Power
Frequency 50Hz ~ 60Hz Imin Imax Ipeak
AC Input Current 100 ~ 10A +3.3V 0.0A 22A   120W 750W
240VAC +5V 0.0A 22A
PFC Type Active PFC +12V 0.0A 62.5A   750W
Power Factor Correction Max 99% -12V 0.0A 0.3A   3.6W
Inrush Current Limit 115VAC Max 150A +5VSB 0.0A 3A   15W
(@ Cold Start at 25) 230VAC Ambient Temperature
Efficiency Max 92% @230VAC, Typical load Operation 0 ~ +40°C
DC Output Voltage
Regulation
Vout Regulation Range At Full Load Storage -20 ~ +70°C
+3.3VDC ±5% +3.14 ~ +3.47V Ambient Humidity
+5VDC ±5% +4.75 ~ +5.25V Operation 5% ~ 95% RH
+12VDC ±5% +11.4 ~ +12.6V Storage 5% ~ 95% RH
-12VDC ±10% -10.8 ~ -13.0V Dimensions 160(L)*150(W)*86(H)mm
+5VSB ±5% +4.75 ~ +5.25V Weight 2.5kg
DC Output Ripple
& Noise
Vout Standard Range At Full Load Protection Funtions
+3.3VDC 50mV Over-Current Protection(OCP)
+5VDC 50mV Over-Voltage Protection(OVP)
+12VDC 120mV Under-Voltage Protection(UVP)
-12VDC 120mV Short-Cicuit Protection(SCP)
+5VSB 50mV Over-Power Protection(OPP)