WD My Book Duo 16 TB USB 3.1 Kişisel Bulut Depolama Siyah WDBFBE0160JBK-EESN
Diğer WESTERN DIGITAL Ürünleri
Teknik Özellikler
Kapasite                    16 TB
Arayüz                       USB 3.2 Gen 1
Konektör                    USB-A
Boyutlar (L x W x H)   160mm x 100mm x 180mm
EAN Numarası: 718037856902
Kapasite 16 TB
Boyut 3.5 inç