WD ELEMENTS 1.5TB 2.5 USB 3.0 BLACK WDBU6Y0015BBK-WESN
Diğer WESTERN DIGITAL Ürünleri
Kapasite
1,5 TB
Arayüz
  • USB 3.0
  • USB 2.0
Uyumluluk
Boyutlar (L x W x H)
110.5mm x 82mm x 15mm
Kutuda
  • Taşınabilir sabit disk
  • USB 3.0 kablosu
  • Hızlı kurulum kılavuzu
EAN Numarası: 0718037855417
Kapasite 1,5 TB
Boyut 2.5 inç