TP-LINK TL-WPA4220 300Mbps AV600 WiFi Powerline Extender
Diğer TP-LINK Ürünleri
TP-LINK TL-WPA4220 300Mbps AV600 WiFi Powerline Extender Genişletici
300Mbps AV600 WiFi Powerline Extender
TL-WPA4220
Evinizin ve ofisinizin daha önce erişilmesi zor alanlarına kablosuz bağlantıyı 300Mbps’e genişletir
Teknik Detaylar
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Priz Tipi EU, UK, US, AR
Standartlar ve Protokoller HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/n
Arabirim 2*10/100Mbps Ethernet Port
Buton Pair, Reset, Wi-Fi/Wi-Fi Clone
Güç Tüketimi Maximum: 5.308W (220V/50Hz)
Typical: 5.086W (220V/50Hz)
Standby: 4.170W (220V/50Hz)
LED Göstergesi PWR, PLC, ETH, Wi-Fi/Wi-Fi Clone
Boyutlar ( W X D X H ) 3.7 x 2.1 x 1.6 in. (94×54×40mm)
Menzil 300 Meters over electrical circuit
KABLOSUZ ÖZELLİKLERİ
Frekans 2.4-2.4835GHz
Bağlantı Hızı 11n: Up to 300Mbps(dynamic)
11g: Up to 54Mbps(dynamic)
11b: Up to 11Mbps(dynamic)
Alıcı Hassasiyeti 270M: -68dBm@10% PER
130M: -68dBm@10% PER
108M: -68dBm@10% PER
54M: -68dBm@10% PER
11M: -85dBm@8% PER
6M: -88dBm@10% PER
1M: -90dBm@8% PER
Kablosuz Güvenlik 64/128-bit WEP / WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK
Gelişmiş Fonksiyonlar Enable/DisableWireless Radio,WMM, Wireless Statistics
İletim Gücü CE:<20dBm(2.4GHz)
FCC:<30dBm
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Modülasyon Teknolojisi OFDM (PLC)
Şifreleme Powerline Security:
128-bit AES
Wireless Security:
WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği Powerline Ethernet Adapter TL-WPA4220
6.5 ft. (2 m) Ethernet cable (RJ45)
Resource CD
Quick Installation Guide
Sistem Gereksinimleri Windows 2000/XP/2003/Vista, Windows 7/8, Mac, Linux
Ortam Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F ~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F ~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing