Sharkoon WPM-GOLDZERO-550W 80+ Gold 14 CM Fanlı ATX Güç Kaynağı
Diğer SHARKOON Ürünleri
TEKNİK ÖZELLİKLER
80 PLUS Sertifikası: Gold
Form Faktörü: ATX 2.3
Kesintisiz güç: 550 W
ErP Uyumlu: VAR
Aktif PFC: VAR
Teknoloji:   LLC + DC/DC
MTBF:    Min. 100.000 saat
Çalışma Sıcaklığı:    0 °C - 40 °C
Bekleme Konumu Güç Tüketimi:  Maks. 0,3W
Ağırlık dahil Sabit Kablolar:   1,61 kg
Boyutlar (U x G x Y):   150 x 160 x 86 mm
Gövde Rengi:  Siyah
Giriş Voltaj:    100 - 240 VAC
Frekans:    47 - 63 Hz
Giriş Akımı (110/230 V):    8 A / 4 A
12 V Ray (lar):   1
3,3 V Yük:    20 A
5 V Yük:    20 A
Maks. Kombine Güç 3,3V + 5V:   110 W
12 V1 Yük:    45 A
Maks. Kombine Güç 12V:     540 W
5 VSB Yük:     2,5 A
Yük -12 V:       0,3 A
Kablo Yapılandırma:    Yarı Modüler
Düz Kablolar:
Maksimum Kablo Uzunluğu:    85 cm
Anakart Bağlantısı Kablo Uzunuğu:    55 cm
CPU Bağlantısı Kablo Uzunluğu:    55 cm
PCIe Bağlantısı Kablo Uzunluğu:    55 cm
İlk Çevre Birim Bağlantısına Giden Kablonun Uzunluğu:    55 cm
24 Pinli Anakart Bağlantısı:   1
4 + 4 Pinli CPU Bağlantısı: 2
6 + 2 Pimli PCIe Bağlantısı :   4
SATA Bağlantısı:     9
IDE Bağlantısı:     3
Disket Bağlantısı:    1
Fan Boyutu:    140 mm