Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W 80+ Gold Modüler Güç Kaynağı
Diğer SHARKOON Ürünleri
80 PLUS Sertifikası: Gold
Form Faktörü: ATX 2.4
Kesintisiz güç: 750 W
ErP Uyumlu: VAR
Aktif PFC: VAR
Teknoloji:   LLC + DC/DC
MTBF:    Min. 100.000 saat
Çalışma Sıcaklığı:    0 °C - 40 °C
Bekleme Konumu Güç Tüketimi:  Maks. 0,16W
Ağırlık dahil Sabit Kablolar:   2,61 kg
Boyutlar (U x G x Y):   150 x 160 x 86 mm
Gövde Rengi:  Siyah
Giriş Voltaj:    100 - 240 VAC
Frekans:    50 - 60 Hz
Giriş Akımı (110/230 V):    10A
12 V Ray (lar):   1
3,3 V Yük:    22 A
5 V Yük:    22 A
Maks. Kombine Güç 3,3V + 5V:   120 W
12 V1 Yük:    62,5 A
Maks. Kombine Güç 12V:     750 W
5 VSB Yük:    3 A
Yük -12 V:       0,3 A
Kablo Yapılandırma:    TAMAMEN Modüler
Düz Kablolar:
Maksimum Kablo Uzunluğu:    115 cm
Anakart Bağlantısı Kablo Uzunuğu:    56 cm
CPU Bağlantısı Kablo Uzunluğu:    62,5 cm
PCIe Bağlantısı Kablo Uzunluğu:    55 + 15 cm
İlk Çevre Birim Bağlantısına Giden Kablonun Uzunluğu:    55 cm
24 Pinli Anakart Bağlantısı:   1
4 + 4 Pinli CPU Bağlantısı: 2
6 + 2 Pimli PCIe Bağlantısı :   4
SATA Bağlantısı:     12
IDE Bağlantısı:     2
Disket Bağlantısı:    1
Fan Boyutu:    135 mm