Seagate ST4000NM0035 Enterprise Capacity 3.5" 4TB 512n 128MB SATA V.5 6Gb/sn HDD
Diğer SEAGATE Ürünleri
Enterprise Capacity 3.5 Sabit Sürücüler
ST4000NM0035
4TB 512n SATA
Teknik özellikler
Nesil : V.5
Kapasite : 4TB
Arabirim : SATA 6 Gb/sn
Dönüş Hızı : 7200 Rpm
önbellek : 128MB
Format : 512n
özel özellikler
Nem Sensörü : Evet
SuperParity : Evet
Halojen İçermez : Evet
PowerChoice™ Teknolojisi : Evet
Titreşim, çalışmaz Halde: 10Hz - 500Hz (Gr) : 5
Performans
Dönüş Hızı : 7200 dev/dk
Arabirim Erişim Hızı (Gb/sn) : 6,0, 3,0, 1,5
Maksimum Sürdürülebilir Transfer Hızı : 215MB/sn
Ortalama Gecikme (ms) : 4.16
Döngüsel Titreşim @ 1500Hz (rad/sn²) : 12,5
çevresel/Sıcaklık
Sıcaklık, çalışır Halde (°C) : 5 °C – 60 °C
Darbe, çalışır Halde 2ms : 70/40Gs
Darbe, çalışmaz Halde, 1 ms/2 ms (G) : 250/150 G
Güç Tüketimi
Boşta Ortalaması (W) : 5 W
Ortalama çalışma Gücü : 9,5 W
Fiziksel
Yükseklik : 26.10 mm
Genişlik : 101.85 mm
Uzunluk : 147.00 mm
Ağrılık : 655 g
Garanti Süresi : 24 Ay
EAN Numarası: 210122330
Disk Sınıfı Sunucu
Şekil Faktörü 3.5 inç