SanDisk SDSDXVE-032G-GNCI2 2'Li Paket Extreme SD 32GB SDHC UHS-I U3 90Mb/Sn Bellek Kartı
Diğer SANDISK Ürünleri
SanDisk Extreme SD UHS-I Kart
90/40 MB/sn.ye kadar okuma/yazma hızı, video hızı C10, U3, V30
Seri çekim, hızlı aktarım ve 4K UHD için çok yüksek hızlar1
40 MB/sn.ye Varan Çok Yüksek Yazma Hızları
90 MB/sn.ye Kadar Okuma Hızlarıyla Verimliliği En üst Düzeye çıkarın
4K UHD Ready
RescuePRO Deluxe Yazılım ile Kolay Dosya Kurtarma
Zorlu Ortamlara Dayanacak Şekilde Tasarlanmıştır
İhtiyaç Duyduğunuz Depolama Alanı Miktarını Seçin
Garanti
SanDisk Extreme SDHC ve SDXC UHS-I Kartlar ömür boyu sınırlı garanti ile desteklenir5.
Teknik Özellikler
Kapasite: 32 GB
Okuma Hızı: şuna bağlı: 90 MB/s
Yazma Hızı: şuna bağlı: 40 MB/s
Video Hızı: C10, U3, V30
Biçim Etkeni: SDHC
Performans : 90 MB/sn.ye kadar okuma ve 40 MB/sn.ye kadar yazma
Boyut 24 mm x 32 mm x 2,1 mm (0,94 inç x 1,25 inç x 0,08 inç)