SanDisk SDCZ450-016G-G46 Ultra USB Type-C 16GB Usb 3.1 Flash Bellek 130Mb/s
Diğer SANDISK Ürünleri
Usb Type-C™ Cihazları İçin Hızlı Geçiş
Teknik Özellikler
Üretici Kodu : SDCZ450-016G-G46
Kapasite: 16 GB
Okuma Hızı: şuna bağlı: 130 MB/s
Arabirim: USB Type-C / USB 3.1 (Gen 1) *2
Çalışma ısısı : 0°C ila 45°C (32°F ila 133°F)
Depolama Isısı : -10°C ila 70°C (14°F ila 158°F)
Boyutlar : 6,60 mm x 19,30 mm x 40,64 mm (0,26 in x 0,76 in x 1,6 in)