Razer Seiren X RZ19-02290100-R3M1 Masaüstü Kondenser Kardioid Siyah Gaming Mikrofon
Diğer RAZER Ürünleri
Razer Seiren X Masaüstü Kondenser Kardioid Siyah Gaming Mikrofon
RZ19-02290100-R3M1
Bir Bakışta
Akış için yapılan kondansatör mikrofonu
Arka plandaki gürültüyü azaltmak için süper kardiyoid toplama modeli
Titreşimleri azaltmak için dahili şok montajı
Sessiz tuşu
Sıfır gecikme süresi 3,5 mm kulaklık izleme bağlantı noktası
Teknik Detaylar
Mikrofon
Gerekli güç / tüketim: 5V 100mA
Örnekleme hızı: en az 44.1kHz / maksimum 48kHz
Bit hızı: 16bit
Kapsüller: Ø25mm kondenser kapsülleri
Kutup desenleri: Süper Kardioid
Frekans cevabı: 20Hz – 20kHz
Hassasiyet: 17.8mV / Pa (1kHz'de)
Maksimum SPL: 110dB (1kHz'de THD <% 1)
Kulaklık Amplifikatörü
Empedans: ≥ 16Ω
Güç çıkışı (RMS): 125mW (32Ω'de)
THD: <% 0.5 (1kHz'de)
Frekans cevabı: 20Hz - 20kHz