Razer Seiren Emote RZ19-03060100-R3M1 Profesyonel Masaüstü Siyah Gaming Mikrofon
Diğer RAZER Ürünleri
Razer Seiren Emote Profesyonel Masaüstü Siyah Gaming Mikrofon RZ19-03060100-R3M1
Teknik özellikler Bir bakışta
    8-bit İfade LED Ekranı
    Akış reaktif ifadeleri
    Hiperkardioid kondansatörlü mikrofon
    Dahili şok bağlantısı
    Değiştirilebilir boynu
Mikrofon
    Gereken güç / tüketim: 5V 500mA
    Örnekleme hızı: min 44,1 kHz / maks 48 kHz
    Bit hızı: 16bit
    Kapsüller: Ø25mm kondenser kapsülleri
    Kutupsal desenler: Hiperkardioid
    Frekans yanıtı: 100Hz – 20kHz
    Hassasiyet: 20mV / Pa (1kHz'de)
    Maks SPL: 110dB (1 kHz'de THD <% 1)
Kulaklık Amplifikatörü
    Empedans: ≥ 16Ω
    Güç çıkışı (RMS): 110mW (16Ω'de)
    THD: <% 0,1 (1kHz'de)
    Frekans yanıtı: 20Hz - 20kHz