Razer OPUS THX Midnight Blue RZ04-02490100-R3M1 Kablosuz Kulaklık
Diğer RAZER Ürünleri
TEKNİK ÖZELLİKLER
Frekans Tepkisi   20 Hz-20 kHz
Empedans    12 Ω (1 kHz)
Duyarlılık    105 dB/mW tarafından şapka (1 kHz)
Sürücü boyutu-çapları (mm)    40 mm
Sürücü Tipi    Dinamik Sürücü
Earcups    Circumaural
Iç Earcup Çapı    Büyük çapı 91mm, küçük çapı 69.5 mm
Earpads Malzeme     Köpük ile Protein deri / Naylon
Gürültü Azaltma    Aktif Gürültü İptali
Bağlantı Tipi     Bluetooth ve 3.5 mm bağlantıları
Kablo Uzunluğu
 1.3 m 3.5 mm analog kablo (Aksesuar)
 30 cm USB C-USB C kablosu (Aksesuar)
Ağırlık    265g
Mikrofon Tarzı     MEMS
Pick-up desen    Çok yönlü
Mikrofon Frekans Tepkisi     100 Hz-10 kHz
Mikrofon hassasiyeti (@1 kHz)     -38 dBV / Pa (1 kHz)