Razer Kraken X Siyah 7.1 Surround RZ04-02890100-R3M1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Diğer RAZER Ürünleri
Razer Kraken X Siyah 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
RZ04-02890100-R3M1
ÇOK HAFİF KONFOR
TEMİZ VE POZİSYONEL SES ERİŞİMİ
7.1 surround ses yazılımı ile donatılmış, böylece oyun oynarken doğru konumsal ses deneyimi yaşayabilirsiniz - aksiyonun nereden geldiği yönünü seçebilecek ve böylece bir silahlı çatışmaya girmeye hazır olacaksınız. Özel ayarlanmış 40mm sürücülere sahip Razer Kraken X, her şey dahil savaşlarda göze çarpan patlamalardan, gizli gizli operasyonlarda ince ayak seslerine kadar net ve dengeli bir ses üretiyor.
* Yalnızca Windows 10 64-bit'te kullanılabilir.
KRİSTAL NETLİKTE İLETİŞİM
Bir Bakışta
7.1 Surround Ses
250Gr ile ultra hafif
Bükülebilir Kardioid Mikrofon
Özel Ayarlı 40 mm Sürücüler
Kulaklık Üstü Kumandaları
Platformlar Arası Çapraz Uyumluluk
Teknik Detaylar
Kulaklık Seti
Frekans Aralığı: 12 Hz – 28 kHz
Empedans : 32 Ω @ 1 kHz
Hassasiyet (@1 kHz): 109 dB
Giriş Gücü : 30 mW (Maks.)
Sürücüler : 40 mm, Neodim Mıknatıslı
İç Kulak Yuvası Çapı : 65 x 44 mm
Bağlantı Tipi : Analog 3.5 mm - Birleşik Uç (Kulaklık ve Mikrofon)
Kablo Uzunluğu: 1.3 m / 4.27 ft.
Yaklaşık Ağırlık: 250g / 0.55lbs
Oval Kulak Yastıkları : Ses yalıtımı ve rahatlık için deri ile tam kulak kapsamı için tasarlanmıştır
Mikrofon
Frekans Aralığı : 100 Hz – 10 kHz
Sinyal - Gürültü Oranı : > 60 dB
Hassasiyet (@1 kHz) : -45 ± 3 dB
Ses Alımı : Tek yönlü ECM bom
Kablo Üzeri Kontroller
Ses kontrolü - artır/azalt
Mikrofon hızlı sessizleştirme düğmesi
Ses Kullanımı
Ses Kullanımı : 3,5 mm ses jakı olan cihazlar
Ses + mikrofon kullanımı : 3,5 mm ses + mikrofon birleşik jakı olan cihazlar
Ses / mikrofon ayırıcı adaptör kablosu kullanımı : Ayrı 3,5 mm ses ve mikrofon jakları olan cihazlar
Razer Kraken X PC, Mac, Xbox One *, PS4, Nintendo Switch ve 3,5 mm ses jakına sahip mobil cihazlarla uyumludur.