Razer Kraken V3 X RZ04-03750100-R3M1 Siyah Gaming Kulaklık
Diğer RAZER Ürünleri
OYUN DALDIRMA İÇİN ULTRA HAFİF KONFOR
ULTRA HAFİF KONFOR
Hibrid kumaş ve bellek köpük kulak yastıkları
Oyun maratonları sırasında kulaklarınızı rahat tutan peluş, nefes alabilen yastıklama.
Yumuşak Kafa Bandı Dolgu
Kulaklığı uzun süre takarken başınızdaki baskıyı hafifletir.
Ölçülen Uyum
Kulaklık, sağlam ama rahat bir uyum için doğru miktarda güç uygular.
RAZER™ TRİFORCE 40MM SÜRÜCÜLER
7.1 SURROUND SES
RAZER CHROMA™ RGB TARAFINDAN DESTEKLENMEKTEDİR
UYGUN SES KONTROLÜ
TEKNİK ÖZELLİKLER
Frekans Tepkisi
 12hz-28 kHz
Empedans
 32 Ω (1 kHz)
Duyarlılık
 103 dBSPL / mW, 1 kHz
Sürücü boyutu-çapları (mm)
 40mm
Sürücü Tipi
 Razer™ Triforce Sürücüsü
Kulaklık
 Oval Kulak Yastıkları
Iç Earcup Çapı
 60 mm x 40 mm
Earpads Malzeme
Gürültü Azaltma
 Hiçbiri
Bağlantı Tipi
 USB Tip A
Kablo Uzunluğu
 1.8 m / 5.91 ft
Ağırlık
 285g / 0.63 lbs
Mikrofon Tarzı
 Bükülebilir HyperClear Cardoid
Pick-up desen
 Tek yönlü
Mikrofon Frekans Tepkisi
 100 Hz - 10 kHz
Mikrofon hassasiyeti (@1 kHz)