Razer Kraken Ultimate RZ04-03180100-R3M1 RGB THX 7.1 Surround USB Oyuncu Kulaklığı
Diğer RAZER Ürünleri
Razer HDS Kraken Ultimate RGB THX 7.1 Surround USB Oyuncu Kulaklığı
RZ04-03180100-R3M1
Bir Bakışta
THX Mekansal Ses
Özel ayarlı 50 mm sürücüler - Özel ayarlanmış 50mm neodymium sürücüler
Gözlük dostu soğutma jeli yastıkları - Soğutucu jel dolgulu rahat kulak yastıkları
Razer Chroma™ RGB aydınlatma
Aluminyum alaşımlı çerçeve ve çelik kafa bandı ile hafif, esnek ve dayanıklı yapı
Teknik Detaylar
Kulaklık
Frekans yanıtı: 20 Hz - 20 kHz
Empedans: 1 kHz'de 32 Ω
Hassasiyet (@ 1 kHz): 112 dB
Sürücüler: 50 mm, Neodim mıknatıslarla
İç kulak kabı çapı: 65 x 60 mm
Bağlantı tipi: USB Dijital
Kablo uzunluğu: 2,0 m / 6,56 ft.
Yaklaşık. ağırlık: 390 g / 0.86 lbs
Mikrofon
Frekans yanıtı: 100 Hz - 10 kHz
Sinyal-gürültü oranı:> 60 dB
Hassasiyet (@ 1 kHz): -38 ± 3 dB