Razer BlackWidow Mekanik RGB Green Q TR RZ03-02861700-R3L1 Gaming Klavye
Diğer RAZER Ürünleri
Razer BlackWidow Mekanik RGB Green Q TR Gaming Klavye
RAZER RZ03-02861700-R3L1
Blackwidow Klavye
Bir Bakışta
Razer ™ Green Mekanik Anahtarlar
Tamamen Kontrol Edilebilir Tuşlar
Hibrit Dahili Bellek ve Bulut Depolama
N-Anahtar Rollover
Kablo Yönlendirme Seçenekleri
Teknik Detaylar
Oyun için tasarlanmış Razer™ Yeşil Mekanik Tuş Anahtarları
80 milyon basışa kadar tuş ömrü
16.8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğiyle Razer Chroma aydınlatma
Hibrid dahili ve bulut depolama - 5 profile kadar
Razer Synapse 3 uyumlu
Kablo yönlendirme
Aynı anda çok fazla tuşa birden basmayı destekleyen Anti-Ghosting özelliği
Anında makro kaydı yapılabilen, tamamen programlanabilir tuşlar
Oyun modu seçeneği
1000 Hz Ultrapolling
Anında tetikleme teknolojisi
Boyutlar Ve Ağırlık
En: 448 mm
Boy: 170 mm
Yükseklik: 38,8 mm