PowerUP UPS-PL-1200VA-01 2000VA Line Interaktif LED UPS
Diğer POWERUP Ürünleri
Marka : PowerUp
Model : PowerUP 2000VA (LED) UPS RS232 + RJ11
ürün kodu : UPS-PL-1200VA-01
Temel özellikler : Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı
Line Interactive dizayn
Modem/LAN Internet koruması
Geniş giriş gerilim aralığı
Yüksek/düşük gerilim koruması
Otomatik voltaj regülasyonu
Kısa devre,aşırı yük, batarya aşırı deşarj koruması
Hızlı şarj kapasitesi
Jeneratör uyumluluğu
Kompakt boyut ve kolay kullanım
RJ45, RS232, haberleşme birimi
Sesli ikaz fonksiyonu
"Cold Start" fonksiyonu
CE standartlarına uygun 2 yıl garantili
KAPASİTE
Kapasite : 2000VA
GİRİŞ
Voltaj : 110/120 VAC ya da 220/230/240 VAC
Voltaj Aralığı : 81-145 VAC / 162-290 VAC
Frekans(Akü Modu) : 60/50 Hz (otomatik algılama)
çIKIŞ
Voltaj(Akü modu) : ±10%
Frekans(Akü Modu) : 60 Hz or 50 Hz ±1 Hz
Transfer süresi : Tipik 2-6 ms, 10ms maksimum.
Dalga şekli (Akü Modu) : Simüle sinüs
AKü
Akü Tipi & No : 12 V/9AH x 2
Dolma süresi : 6-8 saat 90% kapasite
Arıza : Kırmızı ışıkla uyarı
KORUMA
Tam koruma : Aşırı Yük ve aşırı Şarj Koruması
ALARM
Batarya modu : Her 10 saniyede bir sesli ikaz
Düşük pil : Her saniyede sesli ikaz
Aşırı yük : Her 0.5 saniyede sesli ikaz
Pil değiştirme alarmı : Her iki saniyede bir sesli ikaz
Hata : Sürekli sesli ikaz
FİZİKSEL
Ebat D X W X H (mm) : 380x158x198
Net Ağırlık (kg) : 11.5
çALIŞMA ORTAMI
Nem : 0-90 % RH @ 0- 40°C (yoğuşmasız)