Performax PG-750B02 750W 80+ Bronze Yarı Modüler RGB Güç Kaynağı
Diğer Performax Ürünleri
Garanti Süresi 24 Ay
Powersupply Gücü 750W
Powersupply Rengi Siyah
Uyumluluk Amd ,Intel
PG-750B02
Performax Gaming Güç Kaynağı ile Bilgisayarınıza Güç Katın!
Uygun fiyatlı güç kaynağımız bilgisayarınıza stabil güç ve tam performans sağlar. 14cm RGB fanı ve siyah, şık kasası ile size 1x20+4 Pin, 2x6Pin PCI-E, 1x8 Pin, 6xSATA ve 3xMOLEX çıkışları sağlar.
• 14cm Hız Kontrollü RGB Fan
• Daha İyi Hava Akışı İçin Özel Izgara Tasarımı
80 PLUS BRONZ SERTİFİKALI
80 Plus Bronz sertifikası ile 82%'e kadar enerji verimliliği sağlar.
KULLANICI DOSTU KABLO DÜZENİ
• Kablo uzunluğu 55cm'den 80cm'ye
• Kolay Kablo Yönetimi Sağlayan Düz kablolar
Aşırı-Düşük Voltaj, Aşırı Akım, Güç, Yük ve Kısa Devre Koruması
Model PG-750B02
Güç 750W
80 Plus Bronz
Voltaj Aralığı 200V-240V AC
Frekans Aralığı 47-63Hz
Güç Faktörü PF≥100%Load≥0.9,50%Load≥0.9
Verimlilik >82%
AC Akımı 100%Load≤5A/230VAC
Dalgalanma Akımı 100%Load≤100A/230VAC
Koruma OVP, OCP, UVP, SCP, OPP
Çalışma Sıcaklığı 0 - +40C
Saklama Sıcaklığı -20 - +85C
Çalışma Nemi 5-90%RH
Işıklandırma RGB
Renk Siyah
Ölçüleri 160x150x86mm