Performax PG-650B03 650W 80+ Bronze RGB Güç Kaynağı
Diğer Performax Ürünleri
Garanti Süresi 24 Ay
Powersupply Gücü 650W
Powersupply Rengi Siyah
Uyumluluk Amd ,Intel
PG-650B03
Performax Gaming Güç Kaynağı ile Bilgisayarınıza Güç Katın!
Uygun fiyatlı güç kaynağımız bilgisayarınıza stabil güç ve tam performans sağlar. 14cm RGB fanı ve siyah, şık kasası ile size 1x20+4 Pin, 2x6Pin PCI-E, 1x8 Pin, 6xSATA ve 3xMOLEX çıkışları sağlar.
• 14cm Hız Kontrollü RGB Fan
• Daha İyi Hava Akışı İçin Özel Izgara Tasarımı
80 PLUS BRONZ SERTİFİKALI
80 Plus Bronz sertifikası ile 82%'e kadar enerji verimliliği sağlar.
KULLANICI DOSTU KABLO DÜZENİ
• Kablo uzunluğu 60cm'den 75cm'ye
• Kolay Kablo Yönetimi Sağlayan Düz kablolar
Aşırı-Düşük Voltaj, Aşırı Akım, Güç, Yük ve Kısa Devre Koruması
Model PG-650B03
Güç 650W
80 Plus Bronz
ATX 12V 2.4
EPS 12V 2.92
Topoloji APFC
MTBF 20.000 saat
Fan boyutu 140mm
Regülasyon CE
Fan Rulmanı Hidrolik rulman fanı, sessiz, ısı kontrollü
Koruma OVP, OCP, UVP, SCP, OPP
Enerji Yıldızı & ERP 2013 Evet
Çoklu GPU Desteği Evet
Verimlilik >82%
Işıklandırma RGB
Renk Siyah
Ölçüleri 160x150x86mm