PERFORMAX GAMING PERFAN-120-H HAVA CPU SOĞUTUCU
Diğer Performax Ürünleri
Ağırlık 830 gr
Aydınlatma RGB
Fan Boyutu Fan 120 x 25 mm
Fan Hızı 900+-200 - 2000+-10%RPM
Garanti Süresi 24 Ay
Gerilim 12 V
Gürültü Seviyesi 16.2-31.5 arası
Üstün Dayanıklılık ve Sessizlik
Performax Gaming PERFAN-120-H ARGB Hava Soğutma İşlemci Fanı, 4PinPWM hız kontrol işlevine sahip 120 mm fan (hız aralığı 700 ila 2000 rpm), ile sessizlik ve performans arasındaki dengeyi sağlar. Yük altında en fazla 31.5 dB(A) gürültü seviyesi ile kullanıcıların mükemmel oyun masaüstüne erişmesi için gereken dayanıklılığa sahiptir. Gelişmiş 120mm ısı emici kanatları, verimli ısı dağılımı için mükemmel bir soğutma yüzeyi sağlar.
Adreslenebilir RGB Sync
Kompakt Tasarım
Adreslenebilir RGB versiyonu, RAM kurulumu için daha fazla alan yaratan asimetrik tasarıma sahiptir. Mini ITX anakart ile beraber kullanımına uygundur. 154 mm yüksekliğindeki soğutucu boyutu birçok popüler kasada mükemmel bir kullanım sağlar.
Yüksek Verimli Isı Transferi
Üstün Soğutma Kapasitesi,180W TDP
ARGB Kontrolcü
Model PERFAN-120-H
Intel Uyumluluk LGA1200/2066/2011/1200/1151/1150/1155/1156
AMD Uyumluluk AM4
TDP 180W
Ölçü 120×73×154mm
Ağırlık 830gr
Fan Ölçüsü 120×120×25mm
Fan Hızı 900±200~2000±10%RPM(PWM)(ARGB)
En Yüksek Hava Akışı 56.5CFM
Isı Borusu 4×6mm HDT + Alüminyum
Ses Seviyesi 16.2-31.5dB(A)
Nominal Gerilim 12VDC (4pin PWM) / 5V (3pin ARGB)
Çalışma Gerilimi 10.8~13.2VDC
Başlangıç Gerilimi 7VDC
Nominal Akım 0.25A
Güç Girişi 3W
Rulman Tipi 2 Bilyeli Yatak(Rulman)
Bağlantı 4Pin PWM / 5V 3Pin ARGB