NZXT RL-KRG12-B1 Kraken G12 Siyah VGA Su Soğutma Montaj Kiti
Diğer NZXT Ürünleri
KRAKEN G12
Teknik Detaylar
Model Kodu RL-KRG12-B1
EAN Kodu 5060301693627
UPC Kodu 815671013293
Ölçüleri 201 x 113 x 32 mm
Malzeme Çelik ve Plastik
Ağırlık 282 gr
Fan Hızı 1,500 RPM
Fan Bağlantısı 3-pin
Fan Bearing Rifle Bearing
Fan Voltajı 12V DC, 0.18A, 2.16W
Uyumlu
Ekran Kartları
Nvidia
AMD
Uyumlu AIO
Sıvı Soğutucular
NZXT
Kraken X72, X62, X52, X42, X61, X41, X31, X60, X40
Corsair
H105, H110, H90, H75, H55, H50 (sadece CW-906006-WW modeli)
Thermaltake
Antec
KUHLER H2O 920V4, 620V4, 920, 620
Zalman
LQ-320, LQ-315, LQ-310
Fan Ölçüleri 92 x 92 x 25 mm
Garanti Süresi 24 Ay
DAHA İYİ GPU SOĞUTMA
KOMBİNE UYUM
VRM İÇİN AKTİF SOĞUTMA
VRM ve grafik kartındaki bellek için aktif soğutma sağlayan 92mm'lik bir fan ile birlikte gelir.