Microsoft JUG-00014 LifeChat LX-3000 Mikrofonlu Kulaküstü Dijital USB Kulaklık
Diğer MICROSOFT Ürünleri
LifeChat LX-3000
Parça No: JUG-00014
Kulaklıkta Bir Üst Düzey
Üstün stereo ses
Telefon görüşmesi yapmak ve müzik dinlemek için yüksek kalite ses.
Dijital USB 2.0 bağlantı özelliği ile üstün ses
Mükemmel güvenilirlik ve netlik.
Gürültü önleyici mikrofon
Sesinizi dikkat çekici bir netlikle otomatik olarak seçer.
Rahat deri kulaklık pufları
Mükemmel konforla saatlerce dinleyin ve oynayın.
Teknik Özellikler
Ürün Boyutları
Uzunluk: 7.04" / 178mm
Genişlik: 6.38" / 162mm
Skype için En İyi Hale Getirildi
Microsoft'un Skype ürünleri ile daha fazlasını yapın.
Sesli ve görüntülü sohbet için ideal
Arkadaşlarınızı ve ailenizi nerede olursanız olun duyun.
Müzik dinlemek için ideal
Sevdiğiniz grupları yüksek ses kalitesi ile dinleyin.
İki Yıllık Sınırlı Garanti
Garanti Süresi : 24 Ay
Sistem Gereksinimleri
Bilgisayar
Microsoft Windows® 10 / 8.1 / 8 / 7
Sabit Sürücü
60 MB boş alan
Bağlantı
USB 1.1 bağlantı noktası veya üstü (USB 2.0 önerilir)
Diğer
Intel Pentium® III 550 MHz (Intel Pentium 4 1,4 GHz önerilir) veya üstü.