Lenovo 10QV0035TX V410z AIO Siyah Core i3-7100T 8GB 256GB SSD 21.5" Full HD FreeDos
Diğer LENOVO Ürünleri
Teknik özellikler
Model Kodu : 10QV0035TX
Renk : Siyah
İşlemci : Intel® Core™ i3-7100T 3.40GHz İşlemci (3MB SmartCache, Intel® HD Graphics 620 ile, çift çekirdek, 35W TDP)
İşletim Sistemi : FreeDOS
Bellek : 8GB DDR4
Maks. Bellek : 2x SODIMM ile 16GB DDR4 2400MHz'e kadar
Grafikler : Entegre Intel® HD Graphics 620
Ekran : 21.5" 1920x1080 Full HD LED, 250 nits, Anti-Glare
Dokunmatik özelliği : Yok
Depolama : 256GB SSD M.2 PCIe NVMe
Optik Sürücü : DVD±RW Yazıcı
WLAN + Bluetooth : Intel 3165 ac, 1x1 + BT4.0
Güç Kaynağı : 90W 88% Adaptör
Klavye : Kablosuz 2.4GHz
Fare : Kablosuz 2.4GHz
Webcam : Var 720p
Boyutlar (GxYxD) : 420.7 x 230.2 x 490.7 mm - Monitor Stand
Ağırlık : 6.36 Kg
Bağlantı Noktaları
ön: 2 x USB 3.1 (1 her zaman açık/hızlı şarj)
Arka: 4 x USB 2.0
Kulaklık ve Mikrofon birleşimi
6'sı 1 arada kart okuyucu
Ethernet LAN 10/100/1000M
HDMI
Garanti Süresi : 24 Ay
EAN Numarası: 192076265107
Kullanım Alanı Günlük
Monitör Boyutu 21.5 inç - 54.6cm