LG 27MP68VQ-P 27" 5ms Full HD FreeSync DVI HDMI D-Sub IPS Led Siyah Monitör
Diğer LG Ürünleri
24" LED IPS Monitör
27MP68VQ-P
Başlıca özellikler
Full HD IPS CINEMA (1920x1080) Ekranı
AMD FreeSync™ Teknolojisi
Black Stabiliser - Siyah Dengeleyici
Renk Kalibreli
Bölünmüş Ekran 2.0 (PIP Modu)
Ekran üstü Kontrol
Hayat Canlılığında Renkler
Black Stabiliser
Gözlerinizi ve Görüş Konforunuzu Koruyun
Sadece birkaç tıklamayla özelleştirilmiş Seçeneklerin önayarını Yapın
çalışma Alanınızı çoklu Görevler için özelleştirin
Teknik özellikler
Görüntü
Ekran boyutu : 27'' (69 cm)
Panel Teknolojisi : IPS
En-Boy Oranı : 16:09
çözünürlük : 1920 x 1080
Parlaklık : 250cd/m²
Kontrast Oranı : 1000:1 (Doğal)
Tepki Süresi : 5ms (GTG)
İzleme Açısı (Y x V) : 178° x 178°
Renk Derinliği : 16.7M
Renk Gamı : 72%
Yüzey İşleme : Anti - glare, 3H
Bağlantılar
Giriş (Arka) - Dijital : HDMI x 1 (Ver 1.4), DVI-D
Giriş (Arka) - Analog : D-Sub
çıkış (Arka) - Ses : Kulaklık çıkışı
Fiziksel özellikler
Boyutlar (Ayaklı) (W x D x H) : 614mm x 205mm x 457mm
Boyutlar (Ayaksız) (W x D x H) : 614mm x 92mm x 363mm
Ağırlık (Ayaklı)  : 5.0Kg
Ağırlık (Ayaksız)  : 4.5Kg
Kutu Boyutları (W x D x H) : 686mm X 437mm X 139mm
Paket Ağırlığı : 6.6kg
VESA™ Standart Bağlantı Arabirimi : 100mm x 100mm
özel özellikler
Ek özellikler : Otomatik Bekleme, Altı Eksen Kontrolü, Siyah dengeleyici
Akıllı Enerji Tasarrufu, Süper çözünürlük +, 4 ekran bölme, FreeSync
Ekran üstü Kontrol, Renk Kalibreli
çevresel Şartlar
çalışma Sıcaklığı : 0°C - 40 °C
çalışma Nemi : 80% den az
Güç
Güç kaynağı : 100 ~ 240V, (50/60Hz)
Güç tüketimi : 20.3W(EPA), 31W(typ)
Tipik / Akıllı Enerji Tasarrufu açık : 0.3w Altında
Kapalı : 0.3w Altında
Güç Tipi : AC Adapter
Standardlar (Sertifikalar)
Karşılaştırmalı Enerji Tüketimi : 86 kwh/yıl
Star Rating : 5 ½ (Stars)
Emniyet : UL(cUL), TUV-Type
EMC : FCC-B / CE, RCM
ErP/US EPA : Evet / 7.0
Garanti Süresi : 24 Ay
Kullanım Alanı Oyun
Oyuncu Monitörü Evet
Panel Teknolojisi IPS
Ekran Boyutu 27 inç