LG 27MP59G-P 27" 1ms Full HD HDMI DP FreeSync IPS LED Oyun Monitörü
Diğer LG Ürünleri
27MP59G-P
27" Class Full HD IPS Oyun Monitörü (27" Diagonal)
Başlıca Özellikler
27" Full HD (1920x1080) IPS Panel
1ms Bulanıklık Azaltma
AMD FreeSync
On Screen Kontrol
Ekranı 4'e Bölme
1ms Hareket Bulanıklığını Azaltma Özellikli
AMD FreeSync™
Dinamik Hareket Senkronizasyonu
Siyah Dengeleyici
Oyun Modu
V-Line Ayak
ENERGY STAR®
Teknik Detaylar
Görüntü
Ekran Boyutu : 27"
Panel Tipi : IPS
Görüntü Oranı : 16:9
Çözünürlük : 1920x1080
Parlaklık(cd/m2) : 250(Tipik), 200(Min)
Kontrast Oranı (Orjinal) : 1000:1 (Tipik)
Pixel Aralığı(mm) : 0.3114x0.3114
Renk Skalası : sRGB 99% üzeri
Tepkime Süresi (GTG) : 5ms(yuksek), 1ms Hareket Bulanıklığı Azaltma özelliği
İzleme Açısı(CR≥10) : 178/178
Ayak : "L" tipi stand
Ayaklık Açısı : -2º ~ 15º
Girişler/Çıkışlar
D-Sub : Var
HDMI : Var (ver1.4)
DisplayPort : Var (ver1.2)
Kulaklık Çıkışı : Var
Özellikler
Ekranı 4 Ayrı Bölme Özelliği : Var
Akıllı Enerji Tasarrufu : Var
SIX Axis Control : Var
Okuma Modu  :Var
OnScreen Kontrolü (OSC) : Var
Black Stabilizer : Var
DAS Modu : Var
Oyun Modu : Var
Renk Zayıflığı Modu : Var
Resim Mode : Var
Tepkime Süresi Kontrolü : Var
Otomatik Bekleme : Var
Flicker Safe : Var
1ms Motion Blur Reduction : Var
Freesync : Var (HDMI/DP,~75Hz)
Crosshair : Var
Enerji
Voltaj, Hz. : Adaptor / 100-240Vac, 50/60Hz
Boyutlar (G*D*Y, mm)
Set (Ayaklı) : 634.1 x 204.1 x 470.5
Set (Ayaksız) : 634.1 x 91.1 x 382.5
Kutu : 703 x 446 x 135
Ağırlık (Kg)
Set (Ayak ile) : 4.3 kg
Set (Ayak hariç) : 3.9 kg
Kutu : 6 kg
Garanti Süresi : 24 Ay
EAN Numarası: 8806084526441
Kullanım Alanı Oyun
Oyuncu Monitörü Evet
Panel Teknolojisi IPS
Ekran Boyutu 27 inç