LG 27MK600M-B 27" 5ms Full HD HDMI D-Sub FreeSync IPS LED Oyun Monitörü
Diğer LG Ürünleri
27MK600M-B
27" Full HD 3 Taraflı Çerçevesiz IPS Monitör
Başlıca Özellikler
Full HD IPS Ekran
Renk Ayarlı
3 Taraflı Çerçevesiz
AMD FreeSync™
Ekran Üstü Kontrol
Duvara Asılabilir
Full HD IPS Ekran
Gerçek Renk ile Yüksek Çözünürlük
3 Taraflı Çerçevesiz Ekran
Sürükleyici Görsel Deneyim
Radeon FreeSync™
Daha Net, Daha Akıcı Görüntü
Dinamik Hareket Senkronizasyonu
Daha Hızlı Harekete Geçin
Siyah Dengeleyici
Düşmanların Saklanacakları Yer Yok
Nişan İmleçleri
Daha İyi Hedef
Atış hassasiyetini artırmak için hedef noktası ekranın ortasına sabitlenmiştir.
Okuyucu Modu
Gözler için Mükemmel Okuyucu Modu
Titreşim Önleme
Sabit Görüntü Sunar
Ekran Üstü Kontrol
Daha Basit Kullanıcı Arayüzü
Teknik Detaylar
RESİM KALİTESİ
Ekran Boyutu : 27"
Panel Tipi : IPS
Renk Gamı (CIE1931) : 72%
Renk Derinliği (Renk Sayısı) : 16,7 milyon renk
Piksel Sıklığı (mm) : 0.3114 x 0.3114
Tepki Süresi (GTG) : 5ms (Daha hızlı)
Yenileme Hızı : 75 Hz
En-Boy Oranı : 16:9
Çözünürlük : 1920 x 1080
Parlaklık : 250cd/m2 (tipik) 200cd/m2 (Min.)
Kontrast Oranı : 1000:1 (Tipik)
(DFC) : Mega
İzleme Açısı : 178/178
Yüzey İşleme : Yansıma Önleyici, 3H
GİRİŞLER/ÇIKIŞLAR
HDMI : Evet (ver1.4, 1 adet)
D-Sub : Evet (1 adet)
Kulaklık Çıkışı : Evet
GÜÇ
Tip : Adaptör
Giriş : 100~240V, 50/60Hz
Çıkış : 19V/1,3A
Normalde Açık (EPA Tipik) : 20.3W
Normalde Açık (fabrika çıkışı ayarı Tipik) : 25.5W
Güç Tasarrufu/Uyku Modu (Maks.) : 0,3W altında
DC Kapalı (Maks.) : 0,3W altında
FREKANS
D-Sub - Yatay Frekans : 30~83kHz
D-Sub - Dikey Frekans : 56~75Hz
D-Sub - Maksimum çözünürlük/Hz : 1920 x 1080/60Hz
HDMI - Yatay Frekans : 30~83kHz
HDMI - Dikey Frekans : 48~75Hz
ÖZELLİKLER
Resim Modu : Özel, Okuyucu, Renk Zayıflığı, Fotoğraf, Sinema, Oyun
Super Resolution Plus : Evet
Siyah Seviyesi : Evet
DFC : Evet
Uyarlanır Senkronizasyon : Evet (Freesync™)
Siyah Dengeleyici : Evet
DAS Modu : Evet
Nişan imleci : Evet
Titreşim Önleme : Evet
Akıllı Enerji Tasarrufu : Evet
Otomatik Bekletme : Evet
DDC/CI : Evet
HDCP : Evet (Ver 1.4)
OSD Kilidi : Evet
Tak ve Çalıştır : Evet
Ekran Üstü Kontrol : Evet
RENK
Ön : Mat Siyah
Arka Kapak : Mat Siyah
Ayak : Mat Siyah
Taban : Mat Siyah
Diğer : Mat Siyah
Çıkarılabilir Taban : Evet
Eğim (Açı) : -5~15
Duvar Askı Aparatı (mm) : 100 x 100
STANDART
UL (cUL) : Evet
TUV-tipi : Evet
FCC-B, CE : Evet
ErP : Evet
Windows : Win10
AKSESUAR
Güç Kablosu : Seçenek
HDMI : Evet
Ayak gövdesi, Ayak tabanı : Evet
Diğer : CD, Kılavuzu, ESG
BOYUTLAR/AĞIRLIK
Ölçüler (GxDxY) (mm) - Set (Ayak ile) : 611 x 454 x 209
Ölçüler (GxDxY) (mm) - Set (Ayak hariç) : 611 x 363 x 73
Duvar Askı Aparatı boyutu (mm) : 100 x 100
Ağırlık (Kg) - Set (Ayak ile) : 4.8
Ağırlık (Kg) - Set (Ayak hariç) : 4.3
Ağırlık (Kg) - Kutu : 5.9
Garanti Süresi : 24 Ay
Kullanım Alanı Oyun
Oyuncu Monitörü Evet
Panel Teknolojisi IPS
Ekran Boyutu 27 inç