LG 27GK750F-B 27" 1ms 240Hz Full HD FreeSync HDMI DP LED Oyun Monitörü
Diğer LG Ürünleri
27GK750F-B
FreeSync™ teknolojisiyle 27" Full HD IPS Oyun Monitörü (27" Diagonal)
Başlıca Özellikler
27" Full HD (1920 x 1080) Ekran
240Hz Yenileme Hızı
AMD FreeSync Teknolojisi
Eğim/Yükseklik/Dönme/Pivot Ayarı
USB 3.0 Quick Charge
240Hz Yenileme Hızı
Oyunlar daha yüksek yenileme hızında daha akıcı ve heyecan verici ve bu 240Hz monitör, ekrandaki görüntüyü şaşırtıcı bir biçimde saniyede 240 kez yenileyebilir. Neredeyse hiç hareket bulanıklığı veya ekran takılması olmadan yüksek hızlı oyunların keyfini çıkarın.
1ms Hareket Bulanıklığı Azaltma
AMD FreeSync™ Teknolojisi
Özel Oyun Ortamı
Gelişmiş Oyun Özellikleri
Teknik Detaylar
RESİM KALİTESİ
Ekran Boyutu : 27"
Panel Tipi : TN
Renk Gamı (CIE1931) : NTSC %72
Renk Derinliği (Renk Sayısı) : 8bit, 16,7 milyon
Piksel Sıklığı (mm) : 0,31125 x 0,31125
Tepki Süresi  : 2ms (Daha hızlı) Hareket Bulanıklığı Azaltma özelliğiyle 1ms
Yenileme Hızı : 75 Hz
En-Boy Oranı : 16:9
Çözünürlük : 1920 x 1080
Parlaklık : 400cd (tipik) / 320cd (Min)
Kontrast Oranı : 1000:1 (Tipik)
(DFC) : Mega
İzleme Açısı : 170/160
Yüzey İşleme : Yansıma Önleyici, 3H
GİRİŞLER/ÇIKIŞLAR
HDMI : Evet (ver2.0, 2 adet)
DisplayPort : Evet (ver1.2, 1 adet)
DisplayPort Hız Aşırtma : 1920x1080@240Hz
USB : USB3.0 (1yukarı/2aşağı) Hızlı Şarj Desteği
Kulaklık Çıkışı : Evet
GÜÇ
Tip : Adaptör
Giriş : 100~240V, 50/60Hz
Normalde Açık (Tipik) :Yok (EPA standardını desteklemez)
Normalde Açık (Fabrika çıkışı ayar türü) : 30W
Güç Tasarrufu/Uyku Modu (Maks) : 0,5W'dan Az
DC Kapalı (Maks) : 0,3W'dan Az
ÖZELLİKLER
Resim Modu : Okuyucu, Oyuncu 1, Oyuncu 2, FPS Oyun 1, FPS Oyun 2, RTS Oyun
Oran : Tam Geniş, Orijinal, 1:1
DCC/CI : Evet
HDCP : Evet (1.4)
Tepki Süresi Kontrolü : Evet
Tak ve Oynat : Evet
Oyun Modu : Evet
1ms Hareket Bulanıklığı Azaltma : Evet
AMD FreeSync™ Teknolojisi : Evet
Siyah Dengeleyici : Evet
Nişan İmleci (Crosshair) : Evet
DAS (Dinamik Hareket Senkronizasyonu) Modu : Evet
Titreşim Önleme : Evet
Otomatik Bekletme : Evet
Ekran Üstü Kontrol (OSC) : Evet
BOYUTLAR/AĞIRLIK
Ayak Dahil (GxYxD) : 625.1 x 272.2 x 466.1 (576.1) mm
Ayak Hariç (GxYxD) : 625.1 x 40.4 x 370.4 mm
Kutu Boyutları (GxYxD) : 793 x 508 x 193 mm
Ayak Dahil Ağırlık : 6.35 Kg
Ayak Hariç Ağırlık : 4.6 Kg
Kutu Ağırlığı : 8.95 Kg
AYAK
Ergonomik Ayak : Evet
Eğim (Açı) : Evet (-5~15)
Dönme (Açı) : Evet (-20~+20)
Yükseklik (mm) : Evet (110mm)
Pivot : Evet (0~90_Saat yönünde)
KABİN / AKSESUARLAR
Güç Kablosu : Evet
Ekran Bağlantı Noktası : Evet
HDMI : Evet
Kablo Tutucu : Evet
STANDART
UL(cUL) : Evet
TUV-tipi : Evet
FCC-B, CE : Evet
ErP : Evet
Windows 10 : Evet
Garanti Süresi : 24 Ay
EAN Numarası: 8806098208104
Kullanım Alanı Oyun
Oyuncu Monitörü Evet
Panel Teknolojisi TN
Ekran Boyutu 27 inç