LG 24MP58VQ-P 24" 5ms Full HD DVI HDMI D-Sub IPS Led Siyah Monitör
Diğer LG Ürünleri
24" LED IPS Monitör
24MP58VQ-P
Başlıca özellikler
Full HD (1920x1080) IPS Ekran
Ekran üstü Kontrol
Screen Bölme 2.0
Siyah Dengeleyici
Okuyucu Modu
Teknik özellikler
Görüntü
Ekran Boyutu : 24"
Panel Tipi : IPS
Görüntü Oranı : 16:09
çözünürlük : 1920x1080
Parlaklık : 250nits
Kontrast Oranı (Dinamik) : 1000:1
Kontrast Oranı (DFC)  : Mega
Renk Derinliği (Renk sayısı) : 16.7M
Tepkime Süresi : 5ms
Piksel Aralığı : 0.2745x0.2745
Görüş Açısı : 178/178
Yüzey Kaplaması : Anti-glare , 3H
Renk Gamı (CIE1976)  : 72%
Girişler/çıkışlar
Giriş Konektörü : D-Sub, DVI-D, HDMI Girişi, Kulaklık çıkışı
özellikler
Picture(Resim)Modu : Var
Black Stabilizer : Var
Super Resolution+ : Var
Akıllı Enerji Tasarrufu : Var
Flicker Safe(Titreşim Engelleme) : Var
Color weakness : Var
Ekranı 4'e Bölme özelliği : Var
Enerji
Voltaj : 100 ~ 240Vac, 50/60Hz
Output : 19V/1.3A
Normal Açık (EPA) : 23W
Normal Açık (Tipik) : 26W
Uyku Modu (Maks.) : 0.3W
Dinamik Kontrast Kapalı (Maks.) : 0.3W
Stand
çıkarılabilir : Evet
Tilt (Açı) : Evet / -2º ~ 15º
Boyutlar (GxDxY)(mm)
Set (Ayaklı) : 550.5 x 186.8 x 419
Set (Ayaksız) : 550.5 x 85.5 x 332.1
Box : 619 x 395 x 129
Ağırlık (Kg)
Set (Ayaklı) : 3.8 kg
Set (Ayaksız) : 2.8 kg
Frekans
D-Sub (H-Frekans) : 30~83kHz
D-Sub (V-Frekans) : 56 ~ 75Hz
DVI-D (H-Frekans) : 30~83kHz
DVI-D (V-Frekans) : 56~75Hz
HDMI (H-Frekans) : 30~83kHz
HDMI (V-Frekans) : 56 ~ 75Hz
Standardlar
UL(cUL) : Evet
TUV-TYPE : Evet
FCC-B, CE : Evet
ENERGY STAR® : ENERGY STAR® Qualified
Erp : Evet
EPEAT : Evet (Gold)
Windows : Evet (Win10)
Garanti Süresi : 24 Ay
EAN Numarası: 8806087598810
Kullanım Alanı Genel
Oyuncu Monitörü Hayır
Panel Teknolojisi IPS
Ekran Boyutu 24 inç