LG 24MK430H-B 24" 5ms Full HD HDMI D-Sub FreeSync IPS LED Oyun Monitörü
Diğer LG Ürünleri
24MK430H-B
AMD FreeSync ile 24" Sınıfı Full HD IPS LED Monitör (23,8" Köşeden Köşeye)
Başlıca Özellikler
24" FHD (1920 x 1080) IPS Ekran
AMD FreeSync™ Teknolojisi
Dinamik Hareket Senkronizasyonu
Siyah Dengeleyici
Ekran Üstü Kontrol
Akıllı Enerji Tasarrufu
Full HD IPS Ekran
AMD FreeSync™
Siyah Dengeleyici
Ekran Üstü Kontrol
Duvara Asılabilir
Teknik Detaylar
RESİM KALİTESİ
Ekran Boyutu : 23,8"
Panel Tipi : IPS
Renk Gamı (CIE1931) : 72%
Renk Derinliği (Renk Sayısı) : 16,7 milyon renk
Piksel Sıklığı (mm) : 0,24795 x 0,24795
Tepki Süresi (GTG) : 5ms (Daha hızlı)
Yenileme Hızı : 75 Hz
En-Boy Oranı : 16:9
Çözünürlük : 1920 x 1080
Parlaklık : 250(Tipik), 200(min) cd/m2
Kontrast Oranı : 1000:1 (Tipik)
İzleme Açısı : 178/178
Yüzey İşleme : Yansıma Önleyici, 3H
GİRİŞLER/ÇIKIŞLAR
HDMI : Evet (ver1.4, 1 adet)
D-Sub : Evet (1 adet)
Kulaklık Çıkışı : Evet
GÜÇ
Tip : Adaptör
Giriş : 100~240V, 50/60Hz
Çıkış : 19V/1,3A
Normalde Açık (EPA Tipik) : 26W
Normalde Açık (fabrika çıkışı ayarı Tipik) : 30W
Güç Tasarrufu/Uyku Modu (Maks.) : 0,3W altında
DC Kapalı (Maks.) : 0,3W altında
ÖZELLİKLER
Resim Modu : Özel, Okuyucu, Renk Zayıflığı, Fotoğraf, Sinema, Oyun
Oran : Geniş, Orijinal
DDC/CI : Evet
HDCP : Evet (1.4)
Tak ve Çalıştır : Evet
Tepki Süresi Kontrolü : Evet
Uyarlanır Senkronizasyon : AMD FreeSync™
DAS Modu : Evet
Siyah Dengeleyici : Evet
Nişan imleci : Evet
Titreşim Önleme : Evet
Otomatik Bekletme : Evet
Ekran Üstü Kontrol (OSC) : Evet
Akıllı Enerji Tasarrufu : Evet
Super Resolution Plus : Evet
Siyah Seviyesi : Evet
DFC : Evet
Gama Kontrolü : Evet
Renk Sıcaklığı : Evet
OSD Kilidi : Evet
K/Y/M Renk Kontrolü : Evet
Otomatik Ayarlama (Sadece D-sub) : Evet
BOYUTLAR/AĞIRLIK
Ayak Dahil (G x Y x D) : 555x181.9x421 mm
Ayak Hariç (G x Y x D) : 555x38.4x330.9 mm
Kargo Boyutları (G x Y x D) : 688x390x124 mm
Ayak Dahil Ağırlık : 3,1kg
Ayak Hariç Ağırlık : 2,8 kg
Kargo Ağırlığı : 4,20 kg
AYAK
Çıkarılabilir Taban : Evet
Eğim (Açı) : -5~20 Derece
KABİN/AKSESUARLAR
Duvar askı aparatı boyutu (mm) : 75 x 75
Güç Kablosu : Evet
HDMI : Evet
Yazılım Yükleme CD’si : Evet
Kolay Kurulum Kılavuzu : Evet
Kılavuz : Evet
STANDART
UL(cUL) : Evet
TUV-tipi : Evet
FCC-B, CE : Evet
VCCI : Evet
ErP : Evet
Windows 10 : Evet
Garanti Süresi : 24 Ay
EAN Numarası: 8806098284924
Kullanım Alanı Oyun
Oyuncu Monitörü Evet
Panel Teknolojisi IPS
Ekran Boyutu 24 inç