LG 24M47VQ-B 24" 2ms Full HD DVI HDMI D-Sub Led Siyah Monitör
Diğer LG Ürünleri
24" Class Full HD 2ms LED Monitor (23.6" Diagonal)
24M47VQ-P
Başlıca özellikler
2 ms Tepki Süresi (GTG)
1920 x 1080 Full HD çözünürlük
Bölünmüş Ekran
HDMI, D-Sub, DVI-D
Süper Enerji Tasarrufu
Hızlı Tepki Süresi
FULL HD
Ekranı 4'e Bölme özelliği
Okuyucu Modu
Flicker Güvenli Sistemi
Colour Wizard
Süper Enerji Tasarrufu
Teknik özellikler
Görüntü
Ekran boyutu : 24" 61cm - 23.6" 60cm
Panel Teknolojisi : TN
En-Boy Oranı : 16:9
çözünürlük : 1920 x 1080 (Full HD)
Piksel Aralığı : 0.2715 x 0.2715
Parlaklık : 250cd/m²
Kontrast Oranı : 1000:1 (Doğal)
Dinamik Kontrast Oranı : 5M:1
Tepki Süresi : 5ms (typ), 2ms (G to G),
Reng Gamı : sRGB 72% (CIE1976)
İzleme Açısı (Y x V) : 170° x 160° (CR≥10)
Renk Derinliği : 16.7M
Yüzey İşleme : Anti - glare, 3H
Tazeleme Oranı : 60Hz
Bağlantılar
Giriş (Arka) - Dijital : HDMI x 1 (Ver 1.4), DVI-D
Giriş (Arka) - Analog : D-Sub
çıkış (Arka) - Ses : Kulaklık çıkışı
Fiziksel özellikler
Boyutlar (Ayaklı) (W x D x H) : 557 x 197 x 438 mm
Boyutlar (Ayaksız) (W x D x H) : 557 x 68 x 342 mm
Ağırlık (Ayaklı)  : 2.8kg
Ağırlık (Ayaksız) : 2.5kg
Kutu Boyutları (W x D x H) : 623 x 404 x 121 mm
Paket Ağırlığı : 4.4kg
VESA™ Standart Bağlantı Arabirimi : 100mm x 100 mm
özel özellikler
Stand Eğimi : (-5 ° ön ~ 20 ° arka)
çevresel Şartlar
çalışma Sıcaklığı : 10°C - 35 °C
çalışma Nemi : %10 ila %80 (yoğuşmasız)
Güç
Güç kaynağı : 100 ~ 240V, (50/60Hz)
Güç tüketimi : 22W
Tipik / Akıllı Enerji Tasarrufu açık : 0.3W
Aktif Bekleme : 0,3W
Kapalı : 0.3W