Kingston SDCS/32GB Canvas Select 32GB microSDHC C10 UHS-I 80MB Bellek Kartı
Diğer KINGSTON Ürünleri
Kingston SDCS/32GB Canvas Select 32GB microSDHC C10 UHS-I 80MB Bellek Kartı/sn
SDCS/32GB
Bellek + SD Adaptör
Canvas Select
HD videolarınızı hayata geçirin
80MB/s okumaya varan Class 10 UHS-I hızlar
Zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir
Özellikler
Teknik Özellikler
Kapasite : 32GB
Performans : 80MB/s okuma, 10MB/s yazmaya hızı, UHS-I Speed Class 1 (U1)
Boyutlar (microSD) : 11mm x 15mm x 1mm
Boyutlar (SD adaptörle) : 24mm x 32mm x 2,1mm
Biçimlendirme : FAT32 (SDHC 16GB-32GB)
Çalışma Sıcaklıkları : -25℃ ile 85℃ arası
Saklama Sıcaklıkları : -40℃ ile 85℃ arası
Voltaj : 3,3V