Kingston SDCA3/32GB microSDHC 32GB UHS-I U3 Bellek Kartı 90MB
Diğer KINGSTON Ürünleri
Yüksek kaliteli videolar çekmek için olağanüstü hızlar.
microSDHC/SDXC UHS-I U3 90R/80W
Hızlı hareketli fotoğraflar ve 4K video kaydı için etkileyici U3 hızlar
Binlerce fotoğraf ve saatlerce videolar kaydetmek için 64GB'a varan kapasite
özellikle olağanüstü koşullarda kullanım için ideal dayanıklık bellek kartı
ömür boyu garanti, ücretsiz teknik destek
Özellikler
Uyumlu — SD Birliği spesifikasyonuyla
Garantili — ömür boyu garanti,†
Teknik Özellikler
Kapasite 32GB
Performans 90MB/s okuma ve 80MB/s yazma, UHS-I Speed Class 3 (U3)
microSDHC/SDXC Kartı Boyutları 11mm x 15mm x 1mm
SD Adaptör Boyutları 24mm x 32mm x 2,1mm (İçeriğe dahildir)
Çalışma Sıcaklığı -25°C ile 85°C arası
Saklama Sıcaklığı -40°C ile 85°C arası
Voltaj 3,3V