Kingston SDA10/32GB 32GB Class 10 UHS-I Ultimate SDHC 90/45MB/s Bellek Kartı
Diğer KINGSTON Ürünleri
SDA10/32GB
SDHC/SDXC Kart – Class 10 UHS-I Ultimate
Kullanım: Profesyonel HD video ve fotoğraf
Teknik Özellikler
Kapasite: 32GB
Hız: 90MB/s'ye varan okuma ve 45MB/s'ye varan yazma hızları2
Kaynak: Dahili yazma koruması düğmesi kazara veri kaybını önler
Güvenilir: Ömür boyu garantili
Boyutlar: 0,94" x 1,26" x 0,08" (24mm x 32mm x 2,1mm)