Kingston SD10VG2/32GB SDHC UHS-I Class10 32GB Bellek Kartı 45MB
Diğer KINGSTON Ürünleri
SDHC Class 10 UHS-I Kart
SD10VG2/32GB
Full HD video çekmek için yüksek hız
Özellikler
Class 10 UHS-I hızlar
128GB'a kadar birden fazla kapasite
Zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir
Teknik Özellikler
Kapasite 32GB
Performans 45MB/s'ye kadar okuma, ultra yüksek hızlı
Veri Yolu I (UHS-I)
Boyutlar 24mm x 32mm x 2,1mm
Dosya Biçimi FAT32 (SDHC 16GB-32GB)
Çalışma Sıcaklığı -25.00°C - 185°F (-25°C - 85°C)
Saklama Sıcaklığı -40°F - 185°F (-40°C - 85°C)