Kingston Canvas Select Plus SDS2/32GB 32 GB SDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı
Diğer KINGSTON Ürünleri
Canvas Select Plus SD Hafıza Kartı HD 1080p ve 4K Video Kameralar için
100MB/s1’ye varan Class 10 UHS-I hızlar
Full HD (1080p) ve 4K UHD görüntüler ve videolar çekin
512GB’a varan kapasiteler2
Dayanıklı
Ömür Boyu Garanti
Önemli Özellikler
Yüksek hızlar
Teknik Özellikler:
Kapasiteler2 32GB
Performans1 100MB/s Okuma, UHS-I Speed Class, U1, V10 (32GB-64GB)
Boyutlar 24mm x 32mm x 2,1mm
Biçimlendirme FAT32 (32GB)
Çalışma sıcaklığı -25°C~85°C
Saklama sıcaklığı -40°C~85°C
Voltaj 3,3V