Kingston Canvas Plus 32GB SDCS2/32GB Class 10 100MB/s Okuma Hızlı MicroSD Hafıza Kartı
Diğer KINGSTON Ürünleri
Canvas Select Plus microSD Hafıza Kartı Android A1 Performans Sınıfında
100MB/s2’ye varan Class 10 UHS-I hızlar
Android cihazlarda kullanım için optimize edilmiştir
512GB’a varan kapasiteler1
Dayanıklı
Ömür Boyu Garanti
Önemli Özellikler
Yüksek hızlar
Teknik Özellikler:
Kapasiteler1 32GB
Performans2 100MB/s Okuma, UHS-I Speed Class, U1, V10 (32GB-128GB)
Boyutlar 11mm x 15mm x 1mm (microSD)
24mm x 32mm x 2,1mm (SD adaptörle)
Biçimlendirme FAT32 (32GB), exFAT (64GB-512GB)
Çalışma sıcaklığı -25°C~85°C
Saklama sıcaklığı -40°C~85°C
Voltaj 3,3V