GSKILL F5-6400J3239G16GX2-TZ5RS Trident Z5 RGB Silver DDR5-6400Mhz CL32 32GB (2x16GB) DUAL (32-39-39-102) 1.4V
Diğer G.SKILL Ürünleri
Trident Z5 RGB
DDR5-6400MHz CL32-39-39-102 1.40V
32GB (2x16GB)
G.Skill Trident Z5 RGB serisi DDR5 Bellekler
Süper Hızlı DDR5 Performansı
12. Nesil Intel® Core™ CPU ve Z690 Platformu ile Olağanüstü Bellek Performansı
Üstün Çift Dokulu Isı Yayıcı Tasarımı
Muhteşem RGB Aydınlatma
Yenilikçi Performans
Yepyeni Güç Yönetimi Tasarımı
Üstün DDR5 Deneyimi için Tasarlandı
XMP 3.0 Desteği
Sistem Aydınlatması ile Senkronize Edin
Bellek Türü
DDR5
Kapasite
32 GB (16 Gb x 2)
Çok Kanallı Kit
Çift Kanal Kiti
Test Edilen Hız
6400 MHz
Test Edilen Gecikme Süresi
Test Gerilimi
1.40 V
Kayıtlı / Tamponsuz
Tamponsuz
Hata Denetimi
ECC dışı
SPD Hızı
4800 MHz
SPD Voltajı
1.10 V