G.SKILL F4-3200C16D-32GFX Flare X DDR4-3200Mhz CL16 32GB (2x16GB) AMD Ryzen Uyumlu (16-18-18-38) 1.35V
Diğer G.SKILL Ürünleri
17.960,42 TL
Stokta Var
F4-3200C16D-32GFX
Flare X
DDR4-3200MHz CL16-18-18-38 1.35V
32GB (2x16GB)
Memory Type
DDR4
Capacity
32GB (16GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
Tested Speed
3200MHz
Tested Latency
Tested Voltage
1.35V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking
Non-ECC
SPD Speed
2133MHz
SPD Voltage
1.20V
Fan Included
No
Warranty
Limited Lifetime
Features
Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready
Additional Notes
Rated XMP frequency & stability depends on MB & CPU capability.
Efsanevi AMD Performans Serisinin Yeniden Doğuşu
 AMD Platformları için Tasarlandı
Daha hızlı Aktarım Hızı
Deneyim Performansı
Güç Verimli
DDR4 standardında 1.2V ~ 1.35V düşük voltajla tasarlanan bu, DDR3 bellek kitlerinden bellek voltajı gereksinimini% 20 azaltır! Artık sisteminiz pahalı bir cihaz ısıtıcısına dönüşmeden daha hızlı performans gösterebilir.
Sınırlı Ömür Boyu Garanti
EAN Numarası: 4713294223739
Kullanım Alanı Masaüstü
Kapasite 32 GB
Bellek Türü DDR4
Frekans Hızı 3200 MHz