Asus ROG-THOR-850P 850W 80 PLUS Platinum OLED Güç Kaynağı
Diğer ASUS Ürünleri
ROG Thor 850W Platinum Güç Kaynağı
Aura Sync ve OLED ekranıyla öne çıkıyor
- Aura Sync: Adreslenebilir LED’ler ve Aura Sync uyumu ile gelişmiş kişiselleştirme
- OLED Güç Ekranı: OLED Güç Ekranı ile gerçek zamanlı güç kullanımını izleme olanağı
- ROG Termal Çözümü: Toz geçirmez IP5X Wing-Blade Fan ve ROG soğutma bloğu tasarımıyla 0dB soğutma
- 80 PLUS Platinum: %100 Japon üretimi kapasitörler ve diğer üst düzey bileşenlerle üretildi
- Kılıflı Kablolar: Kolay kurulum ve üst düzey estetik görünüm için
Product Image
Teknik Detaylar
Model ROG THOR 850P
PN 90YE0090-B001N0
EAN 4718017128537
Intel Özelliği ATX12V
Boyutlar 6.3 " x 5.9 " x 3.38 " İnç
16 x 15 x8.6 cm
Verimlilik 80Plus Platinum
Koruyucu Özellikler OPP/OVP/SCP/OCP/OTP
AC Girişi Aralığı 100-240Vac
DC Çıkış Voltajı +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximum Yük 20A 20A 71A 0.3A 3A
Toplam Çıkış 852W
Garanti Süresi 10 Yıl
YILDIRIMLARI KONTROL EDİN
İlk güç kaynağımız baştan sona yenilikçi fikirlerle dolu. Dış kısımda, Aura Sync RGB aydınlatma ve entegre OLED bilgi paneli ile ROG oyun sisteminiz için benzersiz kişiselleştirme ve izleme seçenekleri sunuluyor. İçeride ise yüksek kaliteli kapasitörler, 135 mm Wing-blade fan ve geniş soğutma blokları, ROG Thor 850W'ın LAMBDA A+ ve 80 PLUS® Platinum sertifikalarını almasını sağlıyor. Ürün böylece, mükemmel performans arayan PC meraklıları için ideal hale geliyor.
ROG-THOR-850P-KV
Aura Sync
Rakipleri Gölgede Bırakın
ASUS Aura Sync aydınlatma ekosistemi, oyun sisteminiz, bileşenleriniz ve çevre birimlerinizdeki ışık efektlerini senkronize etmenizi sağlıyor. ROG Thor 850W Platinum'da adreslenebilir dahili Aura RGB LED'ler bulunuyor. Böylece kendinize özel görünümü oluşturmaya hazırsınız.
OLED GÜÇ EKRANI
ROG Thor 850W Platinum, gerçek zamanlı güç kullanımını gösteren bir entegre OLED panele sahip ilk PC güç kaynağı. Sisteminizin ne kadar güç harcadığını artık tek bakışta görebilirsiniz.
mars
WING-BLADE FAN
ROG Thor 850W Platinium, bileşen ömrünü uzatmak için patentli 135 mm Wing-blade fanla donatıldı. IP5X toz geçirmezlik özelliği sayesinde serbestçe dönen fanda kullanılan 0 dB teknolojisi, düşük güç seviyelerinde fanları tamamen kapatarak sessiz çalışma sağlıyor.
mars
ROG SOĞUTMA BLOĞU
Entegre ROG soğutma blokları geleneksel tasarımlardan 2 kat daha fazla hacme sahip. Böylece ROG Thor 850W Platinium'un iç sıcaklığı %20 daha düşük oluyor. Bu da bileşenlerin ömrünü uzatıyor ve 0 dB'de standart tasarımlara göre daha uzun süre çalışma olanağı tanıyor. Verimli soğutma blokları sayesinde fan gürültüsü asla 20 dB'i geçmiyor. Bu da ROG Thor'un LAMBDA A+ sertifikası almasını sağlıyor.
80 PLUS PLATINUM SERTİFİKASI
ROG Thor 850W Platinum, verimli çalışmayı sağlamak için Japon üretimi üst seviye kapasitörlerden yararlanıyor. Bu sayede 80 PLUS Platinum sertifikası alan güç kaynağı, %100 yük altında %89, %50 yük altında ise %92 verimliliğin garantisini veriyor. Artan verimlilik sayesinde daha az ısı üretiliyor, fan gürültüsü azalıyor ve güvenilirlik artıyor.
KILIFLI KABLOLAR
Sisteminizi kurmaya hemen başlamak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle ürüne yüksek kaliteli kılıflı ve standart kablolar ekledik. Kılıflı kablolar arasında bir adet 24 pin, dört adet 6+2 pin PCI-e ve iki adet 8-pin CPU kablosu bulunuyor. Ayrıca, ASUS anakartınızdaki adreslenebilir RGB başlığına takılabilen bir adet RGB bağlantısı da ekledik.
10 YIL GARANTİ
ROG Thor 850W Platinum'un sağlamlığına o kadar güveniyoruz ki dünya çapında 10 yıl* garanti veriyoruz.