Razer Nari Ultimate Overwatch Lúcio Edition RZ04-02670200-R3M1 Kablosuz 7.1 Surround Gaming Kulaklık
Diğer RAZER Ürünleri
Razer Nari Ultimate Overwatch Lúcio Edition Kablosuz 7.1 Surround Gaming Kulaklık
RZ04-02670200-R3M1
Bir Bakışta
Razer HyperSense
THX Mekansal Ses
Soğutma Jeli-İnfüzyon Minderleri
Gecikmesiz Kablosuz Performans
Oyun / Sohbet Bakiyesi
Teknik Detaylar
Kulaklık
Frekans Cevabı : 20 Hz - 20 kHz
Empedans : 1 kHz'de 32Ω
Hassasiyet (@ 1 kHz) : 107 ± 3 dB
Giriş Gücü : 30 mW (Maks)
Sürücüler : Neodim mıknatıslı 50 mm
İç Kulak Haznesi Çapı : Genişlik 56mm / Uzunluk 67mm
Bağlantı Tipi : Kablosuz USB Alıcı-Verici / 3.5mm Analog
Kablosuz Menzil : 12 m / 40 ft
Kablosuz Frekans  2.4 GHz
Analog Bağlantı : 4 - kutup
Mikrofon
Frekans Cevabı : 100 - 6.5 kHz
Sinyal-Gürültü Oranı :> 50 dB
Hassasiyet (@ 1 kHz) : -42 ± 3 dB
Pick-up Modeli : Tek yönlü
Lofelt L5 Haptic Sürücüler
Her Kulaklıkta : 1 Tane
Frekans Tepkisi : 20 - 200 Hz