Cooler Master MCW-L5S3-KWNA50 MasterBox Lite 5 Pencereli 500W 80+ ATX Kasa
Diğer COOLER MASTER Ürünleri
COOLERMASTER MASTERBOX LITE 5 MIDTOWER KASA
OLAĞANÜSTÜ SOĞUTMA
Zarif dark mirror ön paneli ve önde takılı olarak gelen 3 adet mavi led fanı ile mükemmel soğutma şık görünüm sunar. Ayrıca arkada bir adet 120mm egsoz fan ile etkileyici hava akımı sağlar. Bunun yanında 360mm radyatör desteği ile olağanüstü sıvı soğutma potansiyali sunar.
GELİŞMİŞ I/O PANEL
Hızlı erişim için 1adet USB 3.0 yuva, geriye dönük 1adet USB 2.0 yuva,
GENİŞ İÇ HACİM
Modüler tasarım geniş iç hacmi ile son teknoloji bileşenleri, 160mm yüksekliğindeki cpu soğutucuları ve 400mm uzunluğundaki ekran kartlarını destekler
GÜÇLÜ SİSTEMLER İÇİN DİZAYN EDİLMİŞ
Geniş iç mekan, oyun gereksinimleriniz için tüm standart anakartlara uyar. Siyah kaplama ve sisteminiz için kolay ve basit konfigürasyonlar sağlayan bir PSU kapağı ile gelir. Ayrıca güçlü bileşenleriniz için 80Plus sertifikalı MasterWatt Aktif PFC 120mm Fanlı 500W güç kaynağı takılı olarak gelir.
Marka : Cooler Master
Model : CM MasterBox Lite 5 80+ 500W USB 3.0 Pencereli MidTower Kasa
Ürün kodu : RC-MCW-L5S3-KWNA50
Kasa tipi : Midi Tower
Güç Kaynağı : 500 Watt
Renk : Siyah - Mavi Trim
Materyal : Çelik Gövde, Plastik mesh
Anakart Desteği : ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Sürücü Yuvaları : 2 adet 3.5" / 2.5" yuva
1 adet 2.5'' yuva
Genişleme Yuvaları : 7
I/O Panel : 1 Adet USB 3.0, 1 Adet USB 20
1 Adet AUDIO girişleri(HD-Audio destekler)
Soğutma Sistemi : Önde: 3 adet 12cm mavi led fan
Arkada: 1 adet 12cm siyah fan
Radyatör Desteği : Önde: 12cm,14cm,24 cm, 28cm, 36cm (*fan kullanılmadan 50mm kalınlığa kadar )
Arkada: 12cm
PSU : 80Plus 500W MasterWatt Lite psu
Maksimum Uygunluk : VGA Kart Uzunluğu: 400mm
CPU Soğutucu yüksekliği : 160mm
Boyut : 200(W) x 454(H) x 468(D) mm
Ağırlık : 5.07kg
Garanti Süresi (Ay) : 24
EAN Numarası: 4719512062487
Kasa Tipi ATX
Güç Kaynağı 500 W